preloadingpreloadingpreloading

ÚVOD

Jaroslav Paseka IFBB atlete

image/jpeg     image/jpeg     image/jpeg

IFBB Atlete Jaroslav Paseka
Vítejte na jaroslavpaseka.cz !
Oficiální webové stránky jednoho z nejtěžších amatérských kulturistů v České Republice! Jaroslav disponuje velmi dobrým rozvojem stehenních svalů a vždy je na soutěži v dobré formě. V jeho přípravě ho nejen finančně podporují: RJ Trade, All Nutrition, Penzion u Šikulů, Hard Liner, FILANDR a Sypatch GYM ve Velkém Meziříčí, kde pracuje jako trenér.

Na začátku sezóny 2015 jsem získal kvalitního a spolehlivého sponzora z oblasti sportovní výživy!
Jedná se o firmu ALL NUTRITION. Jejich kvalitní výrobky mi pomáhají budovat novou hmotu. Opět cítím nové přírůstky a pokrok v tréninku!

Jaroslav svou přípravu v roce 2015 směřuje k podzimní sezóně.

Stěžejní bod mé přípravy bude Olympia Amatér v Praze. Dále bych chtěl startovat na zahraničních pohárových soutěžích, které budou v tomto období. Přednost dám soutěžím s možností zisku PRO CARD. Nejaktuálnější fotky a videa sledujte na facebooku.
 

Sledujte průběh mé přípravy na facebook.
Aktuálně
Jsem v přípravě na podzimní sezonu 2015. Vrcholem sezony bude start na Olympia amatér v Praze. Momentálně jsem na konci objemového období s váhou 145kg. Chystám se tuto hmotu co nejlépe zpracovat, abych na podzimních soutěžích získal nejvyšší příčky! Netajím se tím, že bych chtěl získat profesionální licenci. Do přípravy dávám vše, je to velmi vysilující a finančně náročné!!! Proto mi prosím držte palce a podporujte mě, pokud máte možnost a fandíte mi! Nejaktuálnější příspěvky sledujte na facebooku.

Poslední aktualizace
28.05.2015 v 05:24:57
Spravovat obsah